„Dospělí sami nikdy nic nechápou a děti to hrozně unavuje, stále a stále jim něco vysvětlovat. Děti musí být k dospělým hodně shovívavé.“

------ Antoine de Saint-Exupéry

Například naše děti hodně naučily nás ... koukat na věci jinak, radovat se z maličkostí, častěji šlapat na brzdu, ale zároveň si užívat přítomnosti na plný plyn. A co je nejvíc, prožívat společně s nimi jejich dětství.

Žijeme v malinké vesničce Chválkov na Vysočině, obklopené lesy, loukami a spoustou inspirace. Máme se rádi, vážíme si jeden druhého a užíváme si společné chvíle.

Loni jsme přišli s nápadem, napsat knihu pro naše holky k Vánocům - pár úkolů, prostor pro fotky a malování. Po večerech jsme přemýšleli, jak se to vlasně dělá, začali jsme tvořit, vylepšovat a stále dokola. Brzy nám došlo, že bychom mohli zanechat větší stopu a radost z knihy poslat mnohem dál.

A tak začala vznikat dětská kreativní knížka s názvem „Než vylétnu z hnízda ...“, plná pěkných ilustrací. Tímto znovu a znovu děkujeme naší úžasné ilustrátorce Radce Kalinayové. Všechny obrázky jsou výsledkem jejich šikovných rukou a snové duše.

Další nápady na sebe nenechaly dlouho čekat, hned na to vznikla vůbec první dětská kuchařkaMůžu taky vařit?“, stylové zápisníky a praktické květinové tašky.

Věříme, že Tě naše tvorba může chytnout za srdce, a tak vše děláme s láskou. Vážíme si přírody a snažíme se dělat vše šetrně k ní, jak to jen jde. Tiskneme na recyklovaný papír a fandíme látkovým taškám.

Z každé prodané knihy, zápisníku nebo tašky, přispíváme na projekty pro děti a seniory, protože věříme, že to má smysl!

O Vánocích jsme díky Vám mohli udělat radost dětem na Dětském oddělení v Jindřichohradecké nemocnici.

Příjemné chvíle s Radostčíst.cz Ti přeje,

Aneta a Jakub